Број на оглас: 3689424
Објавен на: 01.10.2020, 19:47
1 / 11

FOR SALE AUDI A3 2.0 170HP 2009god

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A3
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
151 kw / 205 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kontakt broj 070850141 Mihail posle 16 casot