Број на оглас: 3689398
Објавен на: 30.09.2020, 07:43
1 / 7

FIAT PUNTO 1.9DIZEL 2000GODINA

1.700 € Цената не е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
46 kw / 63 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM FIAT PUNTO 1.9DIZEL. SO FULL OPREMA KLIMA. STEGNATO NA PREDNICA I MOTOR KAMEN. SAMO KES BEZ ZAMENI CENA 1700EVRA...