Број на оглас: 3688501
Објавен на: 28.09.2020, 22:02
1 / 4

PREKRASEN DZIP

1 € Цената не е фиксна 9.900 €
Марка:
Opel
Модел:
Antara
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
200 kw / 272 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dzipot e zacuvan, so ful oprema, so realni kilometri, crn metalik, bordo koza i mn.dr.
info na tel. 070392229