Број на оглас: 3688264
Објавен на: 25.09.2020, 09:39
1 / 10

Velosiped, tocak polar

6.500 МКД
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки и женски
Големина на тркало:
24 "
Големина на рам:
Останато

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Prodavam tocak Polar 24” so shimano menuvaci i shalteri, 18 brzini.
Dve novi gumi.
Odlicno socuvan.
Cena: 6.500den.
Kontakt: 070 23 78 78