Број на оглас: 3688207
Објавен на: 09.01.2021, 21:54
1 / 1

PREKRASNA KUKJA

150.000 € Цената не е фиксна
Број на соби:
8
Квадратура:
330 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Друго
Дворна површина:
400 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1000
Број на балкони:
Повеќе од 5 балкони
Број на бањи:
3
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Гаража + Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Mirce Acev

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Kukjata e na prekrasna lokacija, odlicno gradena, po site standardi, ima uslovi i za potkrovje i moze da posluzi za povekenameni
Treba samo nova PVC dograma i uste nekoi pomali intervencii.