Број на оглас: 3688132
Објавен на: 18.09.2020, 14:00
1 / 4

Mercedes 10. 17

3.500 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Reg. Do 7.2021
Komplet servis
Novi gumi
Super sostojba