Број на оглас: 3687966
Објавен на: 20.09.2020, 12:30
1 / 12

WV TOUARAN 1.9 TDI 7 SEDISTA EXTRA SOCUVAN SERVISIRANA

3.699 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
80 kw / 109 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


WV TOUARAN 1.9 TDI 2007g.EXTRA SOCUVAN SERVISIRAN NOVI GUMI
7 SEDISTA
KOLATA E VO E MNOGU DOBRA SOSTOJBA NAPRAVEN KOMPLETEN SERVIS SO ZAMENET ZAMAEL LAMELA KORPA
BEZ NADVORESNI I VNATRESNI ZABELESKI
NEMA KRPENO SIENO
CLIMATRONIC
- BOARD COMPUTER
- SERVO KOZEN VOLAN
- ELEKTRIKA
- CENTRALNO
- AIRBAGS
- SVETLA ZA MAGLA
KOLATA E NA BG TABLI MOZE DA SE CARINI ZA EDEN DEN
BROJ ZA KONTAKT 078 200 926