Број на оглас: 3687807
Објавен на: 15.09.2020, 15:40
1 / 7

VW Touran 2.0tdi 140ks

4.100 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Touran
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba bez nikakvi vlozuvanja
2004god
Registriran do dekemvri so zelen karton
Napraven e kompleten servis na site zategaci i kaisi
Novi gumi
Klima dvo zonski klimatronik
Bord kompjuter
Tempomat
El stakla
El retrovizori
Klima folii so atest
Euro kuka so atest
Parking senzori
6 stepen menuvac
7 sedista

Moze zamena za Audi A6 ili Mercedes E klasa so moja doolata