Број на оглас: 3687647
Објавен на: 26.09.2020, 23:53
1 / 8

AUDI A3 2.0 TDI 140KS

По Договор Цената е фиксна
Марка:
Audi
Модел:
A2
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A3 2.0 TDI 140KS
-GODINA NA PROIZVODSTVO(2004)GOD;
-FULL OPREMA:
-KLIMATRONIC;
-ABS;
-AIR BAG;
-ALARM;
-SERVO VOLAN;
-CD PLAYER;
-KOZA;
-BORD KOMPJUTER;
-ELEKTRIKA NA PROZORCITE;
-ELEKTRIKA NA RETROVIZORITE;
-CENTRALNO ZAKLUCUVANJE;
-NAVIGACIJA;
-MAHAGON;
-METALIK BOJA;
-HALOGENKI;
-NOVI GUMI;
-ALUMINIUMSKI BANDAZI;
-NAPRAVEN E KOMPLETEN SERVIS;
-MALA POTROSUVACKA;
------I N F O:(070/602-904)------