Број на оглас: 3687063
Објавен на: 28.09.2020, 11:09
1 / 10

☆FIAT GRANDE PUNTO 1.4 BENZIN 57KW 77KS☆

2.550 €
Марка:
Fiat
Модел:
Grande Punto
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
57 kw / 77 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


☆FIAT GRANDE PUNTO 1.4 BENZIN 57KW 77KS☆
☆ TOP SOSTOJBA 2007GODINA ☆
VOZILOTO E REGISTRIRANO DO 03/2021 BEZ DOPOLNITELNI TROSOCI
📞📞📞074-224-222📞📞📞
EXTRA CENAA :2600€
OD OPREMA POSEDUVA
✔️BORD KOMPJUTER
✔️KOMANDI NA VOLAN
✔️FABRICKO RADIO SO CD
✔️KLIMATIC
✔️CITY VOLAN
✔️SERVO VOLAN SO POSEDUVANJE
✔️ABS KOCNICI
✔️ESP KONTROLA NA PROLIZGUVANJETO
✔️EL. STAKLA
✔️EL.RETROVIZORI
✔️ZATEMNETI STAKLA FABRICNI
✔️190.000 KM 100% REALNI
✔️CENTRALNO ZAKLUCUVANJE
✔️4 CISTO NOVI GUMI
SERVISNA KNISKA SO FAKTURI SMENETI SITE KAIŠI FILTRI MASLO SAMO PALI VOZI

Потврден огласувач
 AUTO GENOVA (претпријатие)