Број на оглас: 3686876
Објавен на: 22.09.2020, 22:31
1 / 4

Се продава плац

45 € Цената е фиксна
Квадратура:
2000 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава плац во близина на Ас Специјал (стариот автопат). Плацот е 4.000 квадратни метри од кои само 2 се на продажба.