Број на оглас: 3686570
Објавен на: 22.09.2020, 13:13
1 / 3

Samsung A7 2018

10.500 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Samsung
Модел:
A7 2018
Боја:
Black
Интерна меморија:
64 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e vo odlicna sostojba ima uste edna godina garancija telefonot e kako nov moze da se vidi u sekoe vreme 075491294