Број на оглас: 3686352
Објавен на: 01.09.2020, 17:44
1 / 8

Peugeot 125 cc

1.600 €
Марка:
Peugeot
Вид:
Скутер
Година:
2012
Модел:
Tweet 125
Километри:
5000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e vo do dobra sostojba poveke informaci Na tel