Број на оглас: 3686315
Објавен на: 27.09.2020, 15:08
1 / 3

Sanduk Miller Kiper

По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava sanduk Miler Kiper
Sandukot e so dolzina 4,20
shasijata od kamionot e 90

071 591 143

071 591 143

071 591 143