Број на оглас: 3686140
Објавен на: 26.09.2020, 00:12
1 / 11

Bmw 320 d kako novo se mu raboti moze i zamena

2.500 € 2.600 €
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Servis komplet napraven klima ispravna motor.odlicen bez mana kontak samo na ovoj broj 077990919 genco brod naj jak za BMW