Број на оглас: 3685800
Објавен на: 20.09.2020, 06:34
1 / 11

Grande Puntoo 2009 1.2 benzin/plin NEUVEZENA

2.900 € 3.000 €
Марка:
Fiat
Модел:
Grande Punto
Година:
2009
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
48 kw / 65 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Grande Punto 2009
1.2 benzin/plin
Klima
149 000km
Cena 2900evra
Registrirana do 10.06.2021
NEUVEZENA
Kontakt :071396257 071396257 071396257