Број на оглас: 3685560
Објавен на: 24.09.2020, 15:57
1 / 4

YAMAHA MT-07 2015god.

5.000 €
Марка:
Yamaha
Вид:
Спортски
Година:
2015
Модел:
MT-07
Километри:
10000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Yamaha mt-07 vo odlicna sostojba
2015 god. so pominati 14.000km