Број на оглас: 3685497
Објавен на: 18.09.2020, 02:14
1 / 6

Golf 4 1.6 Benzin-plin

3.000 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1999
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2021
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 1.6 Benzin-plin
Golfot e so atestiran plin ,klima perfektna, pred 2000km smeneto ulje filteri ,rebrast kais.se komplet ..so 2 para gumi ..
Mozhe zamena samo so vw Touran so moja doplata!!
Info: 077-614-295