Број на оглас: 3684990
Објавен на: 28.09.2020, 12:55
1 / 6

Bora 1.9 116ks 6 brzini

2.750 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Bora
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2021
Сила на моторот:
86 kw / 117 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Се продава или заменува одлично сочувана Бора. Година на производство 2001,прва регистрација 2002год, колата е редовно сервисирана и домаќински чувана. Одлично сочуван ентериер и екстериер. Реална километража 279.054км.
Колата поседува одлично ниво на опрема. Повеќе информации на тел
075 364 665 - Јонче