Број на оглас: 3684977
Објавен на: 21.09.2020, 08:02
1 / 1

RENAULT MEGANE 1.5 DCI KARAVAN 2012 Godina

4.900 €
Марка:
Renault
Модел:
Megane
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2021
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


RENAULT MEGANE 1.5 DCI KARAVAN
2012 Godina
MAKEDONSKI TABLICI
REGISTRIRANA CELA GODINA
FULL OPREMA + NAVIGACIJA
KOLATA MOZE DA SE VIDE VO STIP

CENA : 4900

KONTAKT TELEFON : 077 700 509