Број на оглас: 3684483
Објавен на: 21.09.2020, 12:56
1 / 3

Retrovizori za Opel Tigra 1997

50 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Тигра
Tип на делови:
Стакло и додатоци /Прозореци

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат електрични ретровизори за Опел Тигра 1997
Тел: 075 555-543