Број на оглас: 3684480
Објавен на: 23.09.2020, 09:08
1 / 4

Aluminiumski bandazi 5x112 15ki touran

1 €
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со гуми за сите сезони
Дијаметар на бандаж:
15
Ширина на бандаж:
6.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
112
Ширина на гума:
195
Висина на гума:
65
Дијаметар на гума:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Samo na viber 071 604 239

Aluminiumski bandazi od vw touran audi mercedes vo odlicna sostojba 5x112 15ki so gumi m+s .bandazite se dobro socuvani pasuvat na MERCEDES AUDI GOLF SKODA i dr modeli