Број на оглас: 3684418
Објавен на: 19.09.2020, 12:58
1 / 7

Bmv z4

5.000 €
Марка:
BMW
Модел:
Z 4
Година:
2005
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
150000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Кабриолети
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava bmv z4 vo odlicna sostojba so ful oprema !! Tel 078213001 luka