Број на оглас: 3684072
Објавен на: 23.09.2020, 12:52
1 / 12

Bmw 525 tds m paket

1.150 € Цената не е фиксна 1.299 €
Марка:
BMW
Модел:
525
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
400000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam bmw 525 tds 98 god vo ekstra sostojba m paket na oprema kolata nema sto nema ,motor i menjac odlicni ,al.bandazi so novi gumi na kolata funkcionira sekoe kopce i sijalice fali samo registracija
Moze zamena za druga kola so realna ponuda ,za kes ekstra cena