Број на оглас: 3684018
Објавен на: 20.04.2021, 17:28
1 / 12

Prodavam stan vo Ohrid

1 €
Број на соби:
2
Квадратура:
45 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Нов
Опрема:
Наместен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Североисток
Адреса:
nikola karev

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan vo Ohrid vrti na telefon 071378542
45kvadrata vo centar na ul.Partizanska kaj crkvata sv. Nikola na vtori kat komletno opremen ,zvoni samo na ovoj broj 071378542