Број на оглас: 3683917
Објавен на: 18.09.2020, 21:53
1 / 9

Mercedes glk 220

13.500 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
GLK 220
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
170 kw / 231 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes-benz GLK 220CDI 170ks 2009godina
Oprema na avtomobilot:
✅klimatronik
✅abs
✅esp
✅elektrika na prozori
✅elektrika na retrovizori
✅podesuvanje na volan
✅komandi na volan
✅bord kompjuter
✅airbag
✅halogenki
✅tempomat
✅auto hold
✅novi gumi
✅dva kluca
✅registriran cela godina do 27.08.2021
-nema nitu eden mehanicki problem
-nemate dopolnitelni vlozuvanja