Број на оглас: 3683892
Објавен на: 21.09.2020, 21:51
1 / 4

Skuter 150cc

550 € Цената е фиксна
Марка:
Останати марки
Вид:
Скутер
Година:
2007
Модел:
Skuter 150cc
Километри:
5000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava skuter vo odlicna sostojba,registriran cela godina so realni kilometri,Moze zamena za motor so brzini dajte ponuda.Cenata e za kes