Број на оглас: 3683818
Објавен на: 01.03.2021, 15:42
1 / 4

Opel Astra J ** maska radio original **

40 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / Останато

Вид на оглас: Се продава


Maska za radio original, ispravna.
Polovna izvadena od astra J 2010.
Moze po kargo