Број на оглас: 3683757
Објавен на: 25.09.2020, 09:42
1 / 7

Bager Atlas 1404 odlicen

11.111 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Bagerot e vo odlicna sostojba remontiran motor, podvozje koska dobra pumpa spremen za rabota moze zamena za skip

Потврден огласувач
 Кристијан Димитровски