Број на оглас: 3683705
Објавен на: 29.09.2020, 21:18
1 / 8

Ford Focus 1.6 2009 PRV GAZDA

4.600 €
Марка:
Ford
Модел:
Focus
Година:
2009
Гориво:
Бензин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Ford Focus 1.6 74kW kupena nova od MI-DA. Godina na proizvodstvo 2009, registrirana do avgust 2021. Pominati 276.000km, vozena samo na benzin. Dvozonska avtomatska klima, senzor za dozd, tempomat... Za poveke informacii barajte na 075/410-662 Aleksandar Kamchev