Број на оглас: 3683647
Објавен на: 21.09.2020, 17:29
1 / 7

Huawei P30

330 € 22.500 €
Марка:
Huawei
Модел:
P30
Боја:
Black
Интерна меморија:
128 GB
РАМ меморија:
6 GB
Големина на екранот:
6 - 6,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e odlicen
Internacionalna garancija za Evropa
Do 21.06.2021