Број на оглас: 3682988
Објавен на: 25.09.2020, 22:45
1 / 8

Piaggio Carnaby 300

2.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Piaggio
Вид:
Скутер
Година:
2013
Модел:
Carnaby 300
Километри:
35000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e vo dobra sostojba poveke informaci Na tel