Број на оглас: 3682936
Објавен на: 27.09.2020, 11:47

KUPUVAM MAL STAN MAVROVO / МАЛ СТАН МАВРОВО

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
1
Квадратура:
30 m²
Греење:
Струја
Спрат:
Поткровје
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Празен
Лифт:
Да
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Североисток
Адреса:
MAVROVO / МАВРОВО

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се бара


Купувам мало станче / гарсоњера до кај 30м2 станбена површина во #MAVROVO. Може да е нова или половна.
Не е важна ориентацијата на станот, ниту спратот на станот. Единствено е важно да има чист имотен лист.

Плаќам веднаш.

Тел. 076804538