Број на оглас: 3682810
Објавен на: 16.09.2020, 20:32
1 / 10

Passat 1.9 tdi so crveno i

2.200 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
1997
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
110 kw / 150 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seprodava passat 1.9 tdi so crveno i.Mnogu socuvana kolla, so full oprema, novi gumi.