Број на оглас: 3682619
Објавен на: 18.09.2020, 08:31
1 / 3

HP E243i vrven monitor... NOVO...

11.000 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


HP E243i vrvni IPS monitori.. NOVI..4 na lager ne otvoreni.. Idealni za grafika... Rezolucija 1920x1200...