Број на оглас: 3682485
Објавен на: 22.09.2020, 19:38
1 / 1

Celicni bandasi Mazda 3 15 ki

По Договор Цената не е фиксна
Тип на бандаж:
Челични
Ширина:
12.5J
Дијаметар:
15
Дијаметар на дупка:
114
Број на дупки:
Со 5 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Челични бандаши 15-ки за Mazda 3, 5, 6, Mazda 626 , со штрафови 5 x 114.3