Број на оглас: 3682481
Објавен на: 15.09.2020, 19:46
1 / 1

Celicni bandasi Hyundai I' 30 15 ki

По Договор Цената не е фиксна
Тип на бандаж:
Челични
Ширина:
12.5J
Дијаметар:
15
Дијаметар на дупка:
114
Број на дупки:
Со 5 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Челични бандаши за Hyundai I30 , 15 ки со штрафови 5 x 114.3

Одговараат на Hyundai I -20 , Hyundai Sonata 2005-2009 god. и на многу други возила.