Број на оглас: 3682338
Објавен на: 23.02.2021, 19:34
1 / 3

Sonoff WiFi Smart prekinuvac

1.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Електроника

Вид на оглас: Се продава


Се продава (Sonoff) Wi-Fi - relay 10 А / 2200 W со модул за контрола на домашните електрични апарати и осветлување преку вашиот мобилен телефон.
Вклучување и исклучување на апаратите во вашиот дом преку интернет врска и кога не сте дома.
Само со еден клик на вашиот Android мобилен телефон можете да управувате со вашите електрични уреди.