Број на оглас: 3681861
Објавен на: 08.03.2021, 20:20
1 / 8

Aprilia SR 125 Motard

1.850 € Цената не е фиксна 1.900 €
Марка:
Aprilia
Вид:
Скутер
Година:
2014
Модел:
SR 125
Километри:
15000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Aprilia SR 125 (Motard)
Proizveden 2014 godina
registriran i osiguran na MK tablici
Servisiran pred izvesno vreme (Ulje, filtri, rollni, kaish, svekica)
Top sostojba, mnogu zacuvan.
Uvezen od CH 🇨🇭