Број на оглас: 3681548
Објавен на: 27.02.2021, 18:53
1 / 5

Виљушкар / Viljuskar Nissan 3.5t - увоз од Јапонија

8.500 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


“NISSAN” 3.5 T Вилушкар. Вилушкарот е во оригинална фабричка состојба. цената е фиксна: 8500 еур + 18% ДДВ Тел 075 457 991 Гуми протект Неготино