Број на оглас: 3680942
Објавен на: 28.09.2020, 08:10
1 / 7

Celicni bandazi 5x112 15ki Mercedes so gumi

140 € Цената е фиксна
Тип на бандаж и Гума:
Чел. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
15
Ширина на бандаж:
7J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
112
Ширина на гума:
185
Висина на гума:
65
Дијаметар на гума:
15

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat celicni bandazi izvadeni od Mercedes A klasa 160 .. 2006 god .. komplet so gumi letni ekstra dve michelin dve continental 185 65 15 .. plus ratkapni Mercedes ..
Cena: 140 evra
Moze i zamena za mobilen
Tel : 071682777
Veles