Број на оглас: 3680941
Објавен на: 20.08.2020, 01:47
1 / 4

Fiat grande punto 1.3 jtd multi 2013

6.850 €
Марка:
Fiat
Модел:
Grande Punto
Година:
2013
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat grande punto 1.3 jtd mulidizel 2013godina sega uvezen od italija do registracija na mk tabli vo mnogu dobra sostojba.