Број на оглас: 3680937
Објавен на: 19.04.2021, 10:27
1 / 4

BMW R1200RT

6.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Вид:
Туринг
Година:
2005
Модел:
R1200RT
Километри:
95000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e so celosen servis napraven novi gumi nov akomulator novi plocki smeneto ulje vo top sostojba