Број на оглас: 3680325
Објавен на: 28.09.2020, 22:48
1 / 9

Opel corsa 1.4 twinport 2005 god

2.680 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Opel Corsa 1.4 twinport ful oprema klimatronik redizajn celosna ispravnost na voziloto poveke informacii zvonete pozdrav..!

075491294 ili na 076200305