Број на оглас: 3680113
Објавен на: 19.09.2020, 11:20
1 / 4

МАСЛО НА ПЛАТНО

7.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Уметнички слики

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат две уметнички слики масло на платно од
П. Наневски димензии 100х60 1979 година
В. Костовски димензии 80х70 1998 година
цена за двете слики 7 000 денари