Број на оглас: 3679824
Објавен на: 27.09.2020, 10:27
1 / 8

BMW 535D M Paket

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
535
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2021
Сила на моторот:
200 kw / 272 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata je top sostojba so 4 novi gumi