Број на оглас: 3679782
Објавен на: 23.09.2020, 14:39
1 / 12

RENAULT MEGANE 1.6/ 16v / benzinec

2.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Renault
Модел:
Megane
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
82 kw / 111 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mnogu socuvano vozilo
Domakinski vozeno i odrzuvano
Ful oprema funkcionalna
Novi gumi. Nov akumulator
Kompleten servis izvrsen
Bez nikakvi dopolnitelni davacki