Број на оглас: 3679770
Објавен на: 17.09.2020, 21:33
1 / 12

Opel Astra H 2.0Turbo OPC

3.600 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2005
Гориво:
Бензин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
125 kw / 170 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


* Втор Газда
* Летно - Зимски Гуми
* Спортски Филтер од К&N
* Аусплух Клапна со далечинско
* Навигација (цела европа)
* Bluetooth, Audio, Video, Voice
* Active Subwoofer 400A
* Клима R134
* Греачи на Седишта за возач и сувозач
* Елект. прозори и надворешни ретровизори
* Сензор за дожд
* Сензор за долго светло
* Алу Бандаши 18цола (оригинал опел)
* Челични бандаши 16цола (оригилал опел радкапни)
* Темпомат
* Менјач 6 брзини
* АBS & ESP
* SPORT (копче за спорт вожња)
* 2 Оригинал клучеви
* Затемнети Стакла и Штопови позади (70% затемнати и 99% заштита од UV зраци
* PDC паркинг сензори назад
* Ксенон светла
* Kоманди на волан
* Голем Сервис направен пред 2000км


ЕMAIL: petar.dimeski@gmx.de ,
VIBER - WHATSUP: 00491629434855 !!!