Број на оглас: 3679595
Објавен на: 21.08.2020, 11:53
1 / 7

Jawa 350 twin sport

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Jawa
Вид:
Спортски
Година:
1990
Модел:
Twin sport
Километри:
5000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Jawa 350cc dobro zacuvana MN brza
I ne e mnogu vozana ima Novi gumi I taka stoit vo garaza I ima uste eden motor plus zaedno ide so nego