Број на оглас: 3679541
Објавен на: 16.09.2020, 19:30
1 / 1

Bandasite se od Mercedes ml komplet so dolgi srafovi

250 € Цената не е фиксна
Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
10J
Дијаметар:
20
Дијаметар на дупка:
Останато
Број на дупки:
Со 5 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Za Mercedes ml